-
Ronde nylon borstel Ø 200 mm
Inclusief BTW €11.50Ronde nylon borstel Ø 200 mm voor het reinigen van rookkanalen en schoorstenen De ronde nylon borstel Ø 200 mm is bedoeld voor het schoonmaken van rookkanalen, kachelpijpen en schoorstenen met een...NYL-200-010Inclusief BTW €11.50 -
Ronde nylon borstel Ø 250 mm
Inclusief BTW €14.50Ronde nylon borstel Ø 250 mm voor het reinigen van rookkanalen en schoorstenen De ronde nylon borstel Ø 250 mm is bedoeld voor het schoonmaken van rookkanalen, kachelpijpen en schoorstenen met een...NYL-250-010Inclusief BTW €14.50 -
Ronde nylon borstel Ø 80 mm
Inclusief BTW €9.95Ronde nylon borstel Ø 80 mm voor het reinigen van rookkanalen en kachelpijpen De ronde nylon borstel Ø 80 mm is bedoeld voor het schoonmaken van rookkanalen, kachelpijpen en schoorstenen met een...NYL-080-010Inclusief BTW €9.95 -
Onderaansluitstuk EW 120 mm naar DW Ø 125/175 mm vlak mannelijk Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €40.70Onderaansluitstuk enkelwandig Ø120 mm naar dubbelwandig Ø125/175 mm – Mannelijk | Geïsoleerd RVS | Vlak model Dit vlakke onderaansluitstuk Ø120 mm naar Ø125/175 mm is een zeer kort verloopstuk voor...DW-125-050Inclusief BTW €40.70 -
Dakplaat 25-35° rvs-alu Ø 130 mm
Inclusief BTW €48.10Dakplaat 25–35 graden Ø130 mm – Hellende dakdoorvoer voor rookkanaal Ø 130 mm Deze RVS dakplaat Ø130 mm is bedoeld voor het waterdicht doorvoeren van een rookkanaal (Ø130 mm buiten) via een hellend...HI-130-026Inclusief BTW €48.10 -
Aansluitstuk EW naar DW Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €33.00Aansluitstuk enkelwandig RVS naar dubbelwandig Ø150/200 mm | RVS geïsoleerd | Convesa-systeem Dit aansluitstuk van enkelwandig RVS naar dubbelwandig Ø150/200 mm is speciaal ontworpen voor het...DW-150-020Inclusief BTW €33.00 -
Vloerplaat + aansluiting enkelwandig/dubbelwandig Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €61.50Vloerplaat-aansluiting enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm | Start adapter met geïntegreerde bodemplaat | RVS dubbelwandig geïsoleerd De vloerplaat-aansluiting Ø150/200 mm is een functionele én...DW-150-021Inclusief BTW €61.50 -
Muurdoorvoer set Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €325.50Muurdoorvoer set Ø80/130 mm – Complete wanddoorvoer voor dubbelwandig rookkanaal De muurdoorvoer set Ø80/130 mm is speciaal samengesteld voor een veilige, goed geïsoleerde en professioneel afgewerkte...DW-080-053Inclusief BTW €325.50 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig vlak mannelijk Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €29.20Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig vlak mannelijk Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Dit vlakke onderaansluitstuk Ø80/130 mm met mannelijke aansluiting is bedoeld om een dubbelwandig...DW-080-018Inclusief BTW €29.20 -
Onderaansluitstuk inclusief siliconering Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €42.50Onderaansluitstuk met siliconen ring Ø100/150 mm – dubbelwandig geïsoleerd RVS Het onderaansluitstuk met siliconen ring Ø100/150 mm is een specifiek verbindingsstuk voor de aansluiting van een...DW-100-044Inclusief BTW €42.50 -
T-stuk 90° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €118.90Dubbelwandig RVS T-stuk 90° – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Dit dubbelwandige RVS T-stuk 90 graden is geschikt voor rookgasafvoer bij houtkachels, open haarden en allesbranders met een Ø125 mm...DW-125-014Inclusief BTW €118.90 -
Aansluitstuk flexibel Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €58.40Aansluitstuk dubbelwandig naar flexibel Ø125 mm – Verloopadapter geïsoleerd RVS Met dit aansluitstuk van dubbelwandig naar flexibel Ø125 mm maak je veilig de overgang van een dubbelwandig geïsoleerd...DW-125-040Inclusief BTW €58.40