-
Kachelbuis bocht 90° - Ø 100 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €26.25Kachelbuis bocht 90° Ø 100 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-100-008Inclusief BTW €26.25 -
Bocht 40° Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €85.20Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 40° – Ø100/150 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 40 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-100-011Inclusief BTW €85.20 -
Bocht 15° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €65.80Dubbelwandige RVS bocht 15° – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 15 graden is bedoeld voor rookgasafvoer bij houtkachels, allesbranders en open haarden met een...DW-125-009Inclusief BTW €65.80 -
Vaste bocht 15° Ø 80 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €20.20Vaste bocht 15° diameter 80 mm EW RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-080-006Inclusief BTW €20.20 -
Bocht 45 graden Ø 80 mm
Inclusief BTW €40.10Pelletkachelafvoer bocht 45° Ø 80 mm - Omschrijving Het pelletkachel rookgasafvoerkanaal wordt gebruikt voor het aansluiten van de pelletkachel op een bestaande schoorsteen of een dubbelwandig...PST-080-007Inclusief BTW €40.10 -
Vaste bocht 30° Ø 150 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €31.40Vaste bocht 30° Ø 150 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-150-007Inclusief BTW €31.40 -
Vaste bocht 15° Ø 175 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €38.40Vaste bocht 15° Ø 175 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-175-006Inclusief BTW €38.40 -
Vaste bocht 30° Ø 200 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €42.70Vaste bocht 30° Ø 200 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-200-007Inclusief BTW €42.70 -
Bocht 90° met deur Ø 150 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €66.20Bocht 90° met deur Ø 150 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf in een zwarte kleur. Deze...ZST-150-016Inclusief BTW €66.20 -
Bocht 90 graden met schoonmaakluik Ø 80 mm
Inclusief BTW €44.10Bocht 90° met schoonmaakluik Ø 80 mm - Omschrijving Het pelletkachel rookgasafvoerkanaal wordt gebruikt voor het aansluiten van de pelletkachel op een bestaande schoorsteen of een dubbelwandig...PST-080-009Inclusief BTW €44.10 -
Bocht 45 graden - diameter 90 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €14.50Bocht 45° Ø 90 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-090-005Inclusief BTW €14.50 -
Bocht 90 graden - diameter 90 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €14.90Bocht 90° Ø 90 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-090-006Inclusief BTW €14.90