-
Bocht 45° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €81.80Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 45° – Ø80/130 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 45 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-080-012Inclusief BTW €81.80 -
Kachelbuis bocht 30° - Ø 150 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €19.60Kachelbuis bocht 30° Ø 150 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-150-006Inclusief BTW €19.60 -
Kachelbuis bocht 15° - Ø 100 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €17.25Kachelbuis bocht 15° Ø 100 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-100-005Inclusief BTW €17.25 -
Bocht 30° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €93.10Zwarte dubbelwandige RVS bocht 30° – Ø150/200 mm | Geïsoleerd rookkanaal De zwarte dubbelwandige RVS bocht van 30 graden is een geïsoleerd hoekstuk voor rookgasafvoeren van houtkachels, open haarden,...ZDW-150-010Inclusief BTW €93.10 -
Muurbeugel verstelbaar 21-30 cm Ø 80 mm enkelwandig RVS zwart
Inclusief BTW €40.00Muurbeugel verst. 21-30 cm Ø 80 mm EW RVS zwart - Omschrijving De roestvast stalen zwarte kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal en gespoten in de kleur van onze dubbelwandige buizen ral...ZHI-080-018Inclusief BTW €40.00 -
Bocht 45° Ø 150 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €47.70Bocht 45° Ø 150 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf in een zwarte kleur. Deze kachelbuizen kunt...ZST-150-013Inclusief BTW €47.70 -
Bocht 15° Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €116.70Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 15° – Ø200/250 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 15 graden is speciaal ontworpen om een kleine richtingsverandering aan te brengen in een...ZDW-200-009Inclusief BTW €116.70 -
Bocht 15° Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €108.70Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 15° – Ø175/225 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 15 graden is speciaal ontworpen om een kleine richtingsverandering aan te brengen in een...ZDW-175-009Inclusief BTW €108.70 -
Kachelbuis bocht 90° - Ø 125 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €27.70Kachelbuis bocht 90° Ø 125 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-125-008Inclusief BTW €27.70 -
Bocht 45° Ø 120 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €43.00Bocht 0-45° Ø 120 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf, in een zwarte kleur. Deze kachelbuizen...ZST-120-013Inclusief BTW €43.00 -
Bocht 45° met deur Ø 130 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €64.90Bocht 45° met deur Ø 130 mm Dikwandig staal zw - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf in een zwarte kleur. Deze kachelbuizen...ZST-130-014Inclusief BTW €64.90 -
Muurbeugel verstelbaar 21-30 cm Ø 100 mm enkelwandig rvs zwart
Inclusief BTW €41.85Muurbeugel verst. 21-30 cm Ø 100 mm EW RVS zwart - Omschrijving De roestvast stalen zwarte kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal en gespoten in de kleur van onze dubbelwandige buizen ral...ZHI-100-020Inclusief BTW €41.85