-
Hoekbeugel verstelbaar 270-520 mm Ø200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €89.95Hoekbeugel verstelbaar 270–520 mm Ø 200 mm mat zwart De verstelbare hoekbeugel 270–520 mm is de wandsteun in ons assortiment speciaal ontworpen om in een 90 graden hoek in de hoek van een ruimte te...ZHI-200-041Inclusief BTW €89.95 -
Mat zwart geëmailleerde bocht 90 graden Ø 150 mm
Inclusief BTW €34.30Mat zwart geëmailleerde bocht 90° Ø 150 mm - Omschrijving Deze mat zwarte buis is voorzien van een geëmailleerde laag. Hierdoor is de pijp beschermd tegen roest. Omdat de pijp geëmailleerd is, is de...EEM-150-006Inclusief BTW €34.30 -
Bocht 30° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.10Bocht 30° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Toepassing Een 30 graden bocht wordt gebruikt om het rookkanaal te verleggen. Deze dubbelwandige RVS bocht 30° is ideaal wanneer een lichte versleping...DW-080-010Inclusief BTW €62.10 -
Kachelbuis bocht 45° - Ø 100 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €17.75Kachelbuis bocht 45° Ø 100 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-100-007Inclusief BTW €17.75 -
Bocht 40° Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €64.60Dubbelwandige RVS bocht 40° Ø100/150 mm De dubbelwandige RVS bocht 40° Ø100/150 mm zit qua hoek dicht tegen de populaire 45° bocht aan, maar biedt net iets minder versleping. Dit is handig wanneer de...DW-100-011Inclusief BTW €64.60 -
Bocht 90° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €105.50Dubbelwandige RVS bocht 90° – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 90 graden is geschikt voor rookgasafvoer bij houtkachels, open haarden en allesbranders met een Ø125...DW-125-013Inclusief BTW €105.50 -
Bocht 90° Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €142.70Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht 90° – Ø175/225 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde bocht van 90 graden is ontworpen voor situaties waarin een scherpe hoek in het rookafvoersysteem nodig is. Deze bocht...DW-175-013Inclusief BTW €142.70 -
Bocht 15° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €82.60Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 15° – Ø125/175 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 15 graden is speciaal ontworpen om een kleine richtingsverandering aan te brengen in een...ZDW-125-009Inclusief BTW €82.60 -
Bocht 45° Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €86.90Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht 45° – Ø175/225 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde bocht van 45 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een rookafvoersysteem...DW-175-012Inclusief BTW €86.90 -
Bocht 45° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €82.60Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 45° – Ø125/175 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 45 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-125-012Inclusief BTW €82.60 -
Bocht 45° Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €116.70Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 45° – Ø200/250 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 45 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-200-012Inclusief BTW €116.70 -
Bocht 30° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €65.80Dubbelwandige RVS bocht 30° – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 30 graden is geschikt voor rookgasafvoer bij houtkachels, allesbranders en open haarden met een...DW-125-010Inclusief BTW €65.80