-
Brede klemband voor Ø 150/200 Dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal
Inclusief BTW €32.70Brede klemband Ø200 mm – Versterkte verbindingsband voor dubbelwandig rookkanaal Ø150/200 met extra stabiliteit De brede klemband Ø200 mm is een verstevigde uitvoering van de standaard...DW-150-037Inclusief BTW €32.70 -
Onderaansluitstuk EW 130 mm naar DW Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €47.90Zwart onderaansluitstuk enkelwandig Ø130 mm naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Conisch model | Mannelijke aansluiting | Geïsoleerd RVS Het zwarte onderaansluitstuk Ø130 mm naar Ø150/200 mm (conisch...ZDW-150-047Inclusief BTW €47.90 -
Pijp 100 cm met EW/DW aansluiting Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €113.00Dubbelwandige RVS buis 100 cm met aansluitsectie – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 100 cm met aansluitsectie is een veilige en praktische oplossing voor de start van...DW-125-023Inclusief BTW €113.00 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig vlak vrouwelijk Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €46.70Zwart onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Vlak model | Vrouwelijke aansluiting | Geïsoleerd RVS Het zwarte onderaansluitstuk Ø150/200 mm (vlak model, vrouwelijke...ZDW-150-019Inclusief BTW €46.70 -
Pijp 10 cm Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.85Dubbelwandige RVS buis 10 cm – Ø200/250 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 10 cm is het kortste rechte deel binnen het dubbelwandige rookkanaal systeem Ø200/250 mm. Deze...DW-200-004Inclusief BTW €62.85 -
Onderaansluitstuk EW 120 mm naar DW Ø 125/175 mm vrouwelijk Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €43.20Onderaansluitstuk enkelwandig 120 mm naar dubbelwandig Ø125/175 mm – Vrouwelijk | Conisch model | RVS dubbelwandig geïsoleerd Dit vrouwelijke onderaansluitstuk Ø125/175 mm is speciaal ontworpen voor...DW-125-051Inclusief BTW €43.20 -
Draaikap Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €110.30Draaikap Ø150 mm – Meedraaiende schoorsteenkap voor dubbelwandig rookkanaal Ø150/200 mm Deze draaikap Ø150 mm is een wind gedragen boven afwerking voor dubbelwandige rookkanalen met een...DW-150-030Inclusief BTW €110.30 -
T-stuk 135° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €153.10T-stuk 135° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Dit dubbelwandige T-stuk 135° 80 mm (ook wel Y-stuk genoemd) wordt gebruikt om een rookgasafvoer onder een schuine hoek aan te sluiten op een verticaal...DW-080-015Inclusief BTW €153.10 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €31.10Onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig geïsoleerd Ø125/175 mm – RVS overgangsstuk voor rookkanalen Dit onderaansluitstuk Ø125/175 mm gebruik je om een enkelwandige kachelpijp veilig aan te...DW-125-017Inclusief BTW €31.10 -
Onderaansluitstuk EW 120 mm naar DW Ø 125/175 mm vlak vrouwelijk Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €40.70Onderaansluitstuk enkelwandig 120 mm naar dubbelwandig Ø125/175 mm – Vlak model | Vrouwelijke aansluiting | RVS dubbelwandig geïsoleerd Dit onderaansluitstuk Ø125/175 mm is een essentieel koppelstuk...DW-125-049Inclusief BTW €40.70 -
Pijp 50 cm met nisbus Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €104.60Dubbelwandige RVS buis 50 cm met nisbus – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 50 cm met nisbus is speciaal ontworpen als startstuk van een dubbelwandig...DW-150-022Inclusief BTW €104.60 -
Muurdoorvoer set Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €387.50Muurdoorvoer set Ø150/200 mm – Complete wanddoorvoer voor dubbelwandig rookkanaal De muurdoorvoer set Ø150/200 mm dubbelwandig geïsoleerd is een complete oplossing voor het veilig en correct...DW-150-053Inclusief BTW €387.50