-
Onderaansluitstuk EW 80 mm naar DW 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €33.80Onderaansluitstuk enkelwandig Ø80 mm naar dubbelwandig Ø100/150 mm – geïsoleerd RVS verloopstuk Het onderaansluitstuk enkelwandig Ø80 mm naar dubbelwandig Ø100/150 mm is een verloopstuk voor...DW-100-045Inclusief BTW €33.80 -
Roterende kap Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €203.50Roterende kap Ø125 mm – Wind Gestuurde schoorsteenkap voor dubbelwandig rookkanaal Ø125/175 mm Deze roterende kap Ø125 mm, ook wel spinner genoemd, is een windgedreven eindkap voor dubbelwandige...DW-125-031Inclusief BTW €203.50 -
Pijp 10 cm Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €53.00Dubbelwandige RVS buis 10 cm – Ø175/225 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 10 cm is het kortste rechte deel binnen het dubbelwandige rookkanaal systeem Ø175/225 mm. Deze...DW-175-004Inclusief BTW €53.00 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig vlak mannelijk Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €46.70Zwart onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Vlak model | Mannelijke aansluiting | Geïsoleerd RVS Het zwarte onderaansluitstuk Ø150/200 mm (vlak model, mannelijke aansluiting)...ZDW-150-018Inclusief BTW €46.70 -
Pijp 100 cm Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €87.95Dubbelwandige RVS buis 100 cm – Ø125/175 mm geïsoleerde rookgasbuis Deze dubbelwandige RVS buis van 100 cm is een veelgebruikt onderdeel binnen het rookkanalen systeem Ø125/175mm van Heating World...DW-125-001Inclusief BTW €87.95 -
Vloerplaat + aansluiting enkelwandig/dubbelwandig Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €77.00Zwarte vloerplaat-aansluiting enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Start adapter met geïntegreerde bodemplaat | Geïsoleerd RVS De zwarte vloerplaat-aansluiting Ø150/200 mm combineert een...ZDW-150-021Inclusief BTW €77.00 -
Pijp 10 cm Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €41.10Dubbelwandige RVS buis 10 cm – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 10 cm is het kortste rechte deel binnen het dubbelwandige rookkanaal systeem Ø150/200 mm. Deze...DW-150-004Inclusief BTW €41.10 -
T-stuk 90° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €137.80Dubbelwandig RVS T-stuk 90° – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Dit dubbelwandige RVS T-stuk 90 graden – Ø150/200 mm is een functioneel koppelstuk binnen een modulair rookgasafvoersysteem voor...DW-150-014Inclusief BTW €137.80 -
Pijp 10 cm Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €37.40Dubbelwandige RVS buis 10 cm – Ø100/150 mm geïsoleerd rookkanaal De dubbelwandige RVS buis van 10 cm is het kortste rechte deel binnen het dubbelwandige rookkanaalsysteem Ø100/150 mm. Deze...DW-100-004Inclusief BTW €37.40 -
Onderaansluitstuk EW 130 mm naar DW Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €47.90Zwart onderaansluitstuk enkelwandig Ø130 mm naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Conisch model | Mannelijke aansluiting | Geïsoleerd RVS Het zwarte onderaansluitstuk Ø130 mm naar Ø150/200 mm (conisch...ZDW-150-047Inclusief BTW €47.90 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €34.30Onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Dubbelwandig geïsoleerd RVS Dit onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig Ø150/200 mm, is ontworpen om een enkelwandige kachelpijp veilig...DW-150-017Inclusief BTW €34.30 -
Brede klemband voor Ø 150/200 Dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal
Inclusief BTW €32.70Brede klemband Ø200 mm – Versterkte verbindingsband voor dubbelwandig rookkanaal Ø150/200 met extra stabiliteit De brede klemband Ø200 mm is een verstevigde uitvoering van de standaard...DW-150-037Inclusief BTW €32.70