-
T-stuk 90° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €118.90Dubbelwandig RVS T-stuk 90° – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Dit dubbelwandige RVS T-stuk 90 graden is geschikt voor rookgasafvoer bij houtkachels, open haarden en allesbranders met een Ø125 mm...DW-125-014Inclusief BTW €118.90 -
Pijp 25 cm Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €51.00Dubbelwandige RVS buis 25 cm – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 25 cm is een compact en hittebestendig onderdeel binnen het geïsoleerde rookkanalen systeem Ø125/175...DW-125-003Inclusief BTW €51.00 -
Onderaansluitstuk inclusief siliconering voor geëmailleerde buis Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €35.00Onderaansluitstuk inclusief siliconenring voor geëmailleerde buis Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Dit onderaansluitstuk Ø80/130 mm met siliconen afdichtring is speciaal ontwikkeld om een...DW-080-046Inclusief BTW €35.00 -
Daksteun verstevigd Ø 150 mm
Inclusief BTW €42.00Verstevigde RVS daksteun Ø150 mm - Extra stabiele draagbeugel voor hoge installaties De verstevigde daksteun Ø150 mm is een robuuste draagbeugel voor dubbelwandige rookkanalen met een binnendiameter...HI-150-014Inclusief BTW €42.00 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €42.90Zwart onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Geïsoleerd RVS Het zwarte onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø150/200 mm maakt de overgang mogelijk tussen een...ZDW-150-017Inclusief BTW €42.90 -
Aansluitstuk flex naar DW Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €52.20Aansluitstuk flexibel naar dubbelwandig Ø100/150 mm – geïsoleerd RVS verloopstuk voor rookkanalen Het aansluitstuk flexibel naar dubbelwandig Ø100/150 mm vormt de overgang tussen een flexibel RVS...DW-100-039Inclusief BTW €52.20 -
Balksteun Ø 150 mm
Inclusief BTW €26.75Balksteun – Ø150 mm dubbelwandig rookkanaal | RVS draagsteun voor houten vloeren en plafonds De balksteun Ø150 mm is ontworpen voor het veilig ondersteunen van dubbelwandige rookkanalen met een...HI-150-015Inclusief BTW €26.75 -
Pijp 100 cm Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €87.95Pijp 100 cm Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd De geïsoleerde buis Ø100/150 mm in een lengte van 100 cm is het standaard verlengingsstuk binnen het dubbelwandige rookkanaalsysteem van Heating World...DW-100-001Inclusief BTW €87.95 -
Pijp 50 cm met nisbus Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €131.00Zwarte dubbelwandige RVS buis met nisbus – 50 cm | Ø150/200 mm Deze zwarte geïsoleerde rookkanaalbuis van 50 cm met geïntegreerde nisbus is ontworpen als een robuuste en veilig begin voor je...ZDW-150-022Inclusief BTW €131.00 -
Vloerplaat + aansluiting enkelwandig/dubbelwandig Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €54.50Vloerplaat met aansluiting enkelwandig naar dubbelwandig Ø100/150 mm – startadapter met geïntegreerde bodemplaat | geïsoleerd RVS De vloerplaat met aansluiting Ø100/150 mm combineert een startadapter...DW-100-021Inclusief BTW €54.50 -
Draaikap Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €105.00Draaikap Ø125 mm – Meedraaiende schoorsteenkap voor dubbelwandig rookkanaal Ø125/175 mm Deze draaikap Ø125 mm, ook wel een Gek genoemd, is een wind gestuurde eindafwerking voor dubbelwandige...DW-125-030Inclusief BTW €105.00 -
Onderaansluitstuk EW 125 mm naar DW Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €45.10Zwart onderaansluitstuk enkelwandig Ø125 mm naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Conisch model | Mannelijke aansluiting | Geïsoleerd RVS Het zwarte onderaansluitstuk Ø125 mm naar Ø150/200 mm (conisch...ZDW-150-048Inclusief BTW €45.10