-
Paspijp 25-35 cm Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €80.70Dubbelwandige paspijp Ø150/200 mm – Verstelbaar van 25 tot 35 cm De verstelbare paspijp Ø150/200 mm, met een instelbare lengte van 25 tot 35 cm, is het kortste telescoopelement binnen het...DW-150-005Inclusief BTW €80.70 -
Muursteun 0-120 mm Ø 150 mm
Inclusief BTW €42.00Muursteun 0–120 mm Ø 150 mm – Voor rookkanaal met buitendiameter Ø150 mm Deze muursteun 0–120 mm is een verstelbare wandbeugel voor de bevestiging van rookkanalen met een buitendiameter van 150 mm...HI-150-006Inclusief BTW €42.00 -
Muurbeugel deluxe 50-90 mm Ø 200 mm
Inclusief BTW €42.00Muurbeugel deluxe 50–90 mm Ø 200 mm – Voor rookkanaal met buitendiameter Ø200 mm Deze muurbeugel deluxe 50–90 mm is een stevige wandsteun voor het bevestigen van rookkanalen met een buitendiameter...HI-200-004Inclusief BTW €42.00 -
Muursteun 0-120 mm Ø 200 mm mat zwart
Inclusief BTW €63.00Zwarte muursteun 0–120 mm – voor Ø150/200 mm dubbelwandig rookkanaal De zwarte muursteun 0 tot 120 mm is een verstelbare wandbeugel voor het bevestigen van dubbelwandige rookkanalen met een...ZHI-200-006Inclusief BTW €63.00 -
Paspijp 50-80 cm Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €130.30Dubbelwandige paspijp Ø150/200 mm – Verstelbaar van 50 tot 80 cm De verstelbare paspijp Ø150/200 mm met een lengtebereik van 50 tot 80 cm is een populaire keuze binnen het Heating World assortiment...DW-150-007Inclusief BTW €130.30 -
Muursteun 0-120 mm Ø 175 mm
Inclusief BTW €56.70Muursteun 0–120 mm – Voor rookkanaal Ø175 mm De muursteun 0–120 mm is een verstelbare wandhouder voor rookkanalen met buitenmaat Ø175 mm. Deze steun bestaat uit een stevige klemconstructie die rondom...HI-175-006Inclusief BTW €56.70 -
Rozet 0-30° Ø 150 mm
Inclusief BTW €18.50De verstelbare rozet 0–30 graden 150 mm is ontworpen voor het afwerken van dubbelwandige rookkanalen met een binnendiameter van 100 mm en een buitendiameter van 150 mm, wanneer het kanaal onder een...HI-150-020Inclusief BTW €18.50 -
Muurbeugel deluxe 90-190 mm Ø 200 mm mat zwart
Inclusief BTW €66.10Zwarte muurbeugel 90–190 mm extra zwaar – voor Ø150/200 mm dubbelwandig rookkanaal De zwarte muurbeugel 90 tot 190 mm extra zwaar is ontworpen voor de bevestiging van dubbelwandige rookkanalen met...ZHI-200-005Inclusief BTW €66.10 -
Paspijp 50-80 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €101.00Verstelbare paspijp 50–80 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd De verstelbare paspijp 50–80 cm Ø80 mm is een telescopisch element waarmee je de lengte van je dubbelwandig rookkanaal traploos kunt...DW-080-007Inclusief BTW €101.00 -
Paspijp 50-80 cm Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €160.10Zwarte dubbelwandige paspijp Ø150/200 mm – Verstelbaar van 50 tot 80 cm De zwarte verstelbare paspijp Ø150/200 mm met een lengtebereik van 50 tot 80 cm is een veelzijdig telescoopelement binnen het...ZDW-150-007Inclusief BTW €160.10 -
Muurbeugel deluxe 90-190 mm Ø 200 mm
Inclusief BTW €63.00Muurbeugel 90–190 mm extra zwaar Ø200 mm– Ø150/200 mm dubbelwandig rookkanaal Deze muurbeugel 90–190 mm extra zwaar is bedoeld voor de bevestiging van rookkanalen met een buitendiameter van 200 mm...HI-200-005Inclusief BTW €63.00 -
Rozet 0-30° Ø 200 mm mat zwart
Inclusief BTW €24.90Zwarte rozet 0–30 graden (2 delig) – Verstelbare afwerkingsring voor dubbelwandig rookkanaal Ø150/200 mm De zwarte rozet 0–30 graden is een verstelbare, tweedelige afwerkingsring voor dubbelwandige...ZHI-200-020Inclusief BTW €24.90