-
Kachelbuis bocht 90° Ø 100 mm EW RVS zwart
Inclusief BTW €33.60Kachelbuis bocht 90° Ø 100 mm EW RVS zwart - Omschrijving De roestvast stalen zwarte kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal en gespoten in de kleur van onze dubbelwandige buizen ral 9004...EWZ-100-011Inclusief BTW €33.60 -
Wandconsole 8 tot 23 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €210.00Wandconsole 8–23 cm Ø80/130 mm – Dubbelwandige draagsteun Deze verstelbare wandconsole is de ideale oplossing voor het dragend monteren van een dubbelwandig rookkanaal Ø80/130 mm aan de buitengevel...DW-080-026Inclusief BTW €210.00 -
Concentrische buis bocht 45 graden - 80/125 mm zwart
Inclusief BTW €63.40Concentrische bocht 45° 80/125mm zwart - Omschrijving Het concentrische rookkanaal voor pelletkachels is geschikt voor het gebruik als rookgasafvoer en aanvoer van externe lucht voor een pelletkachel...CO-125-005Inclusief BTW €63.40 -
Wandconsole 8 tot 23 cm Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €213.40Wandconsole 8–23 cm – Voor dubbelwandig rookkanaal Ø125/175 mm De wandconsole 8–23 cm Ø125/175 mm is een stevige, dragende wandsteun voor dubbelwandige rookkanalen met een binnendiameter van 125 mm...DW-125-026Inclusief BTW €213.40 -
Wandconsole 8 tot 23 cm Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €218.30Wandconsole 8–23 cm – Ø150/200 mm dubbelwandig rookkanaal De wandconsole 8–23 cm is een dragende muursteun voor het bevestigen van een dubbelwandig rookkanaal met een binnendiameter van 150 mm en...DW-150-026Inclusief BTW €218.30 -
Kachelbuis muurbeugel 50-80 mm Ø 125 mm enkelwandig RVS Zwart
Inclusief BTW €27.90Kachelbuis muurbeugel 50-80 mm Ø 125 mm EW RVS Zwart - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal met een mat zwarte coating.Deze buizen kunt u direct...CO-125-024Inclusief BTW €27.90 -
Kachelbuis muurbeugel 5-8 cm Ø 125 mm enkelwandig RVS Zwart
Inclusief BTW €27.90Kachelbuis muurbeugel 5-8 cm Ø 125 mm EW RVS Zwart - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal met een mat zwarte coating.Deze buizen kunt u direct...EWZ-125-021Inclusief BTW €27.90 -
Kachelbuis muurbeugel 50-80 mm Ø 125 mm enkelwandig roestvast staal.
Inclusief BTW €25.50Kachelbuis muurbeugel 50-80 mm Ø 125 mm EW RVS - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de...EHI-125-001Inclusief BTW €25.50 -
Regenkap gegalvaniseerd Ø 105-115 mm
Inclusief BTW €27.20Regenkap gegalvaniseerd Ø 105-115 mm - Omschrijving De gegalvaniseerde regenkappen houden de regendruppels uit uw schoorsteen. Deze eenvoudig te plaatsen regenkappen zijn in alle maten te leveren...SKR-105-110Inclusief BTW €27.20 -
Regenkap gegalvaniseerd Ø 125-131 mm
Inclusief BTW €22.00Regenkap gegalvaniseerd Ø 125-131 mm - Omschrijving De gegalvaniseerde regenkappen houden de regendruppels uit uw schoorsteen. Deze eenvoudig te plaatsen regenkappen zijn in alle maten te leveren...SKR-125-131Inclusief BTW €22.00 -
Regenkap gegalvaniseerd Ø 135-139 mm
Inclusief BTW €22.00Regenkap gegalvaniseerd Ø 135-139mm - Omschrijving De gegalvaniseerde regenkappen houden de regendruppels uit uw schoorsteen. Deze eenvoudig te plaatsen regenkappen zijn in alle maten te leveren...SKR-135-139Inclusief BTW €22.00 -
Regenkap gegalvaniseerd Ø 155-160 mm
Inclusief BTW €22.70Regenkap gegalvaniseerd Ø 155-160mm - Omschrijving De gegalvaniseerde regenkappen houden de regendruppels uit uw schoorsteen. Deze eenvoudig te plaatsen regenkappen zijn in alle maten te leveren...SKR-155-160Inclusief BTW €22.70