-
Bocht 90 graden diameter Ø 80 mm
Inclusief BTW €40.10Pelletkachelafvoer bocht 90° Ø 80 mm - Omschrijving Het pelletkachel rookgasafvoerkanaal wordt gebruikt voor het aansluiten van de pelletkachel op een bestaande schoorsteen of een dubbelwandig...PST-080-008Inclusief BTW €40.10 -
Bocht 90° Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €136.20Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 90° – Ø100/150 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 90 graden is ideaal voor situaties waarin een scherpe bocht in het rookafvoersysteem...ZDW-100-013Inclusief BTW €136.20 -
S-Bocht 12cm Ø 150 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €65.60S-Bocht 12 cm Ø 150 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf in een zwarte kleur. Deze kachelbuizen...ZST-150-032Inclusief BTW €65.60 -
Muurbeugel verstelbaar 8-16 cm Ø 80 mm enkelwandig RVS zwart
Inclusief BTW €34.00Muurbeugel verst. 8-18 cm Ø 80 mm EW RVS zwart - Omschrijving De roestvast stalen zwarte kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal en gespoten in de kleur van onze dubbelwandige buizen ral...ZHI-080-002Inclusief BTW €34.00 -
Muurbeugel verstelbaar 8-18 cm Ø 100 mm enkelwandig rvs zwart
Inclusief BTW €36.70Muurbeugel verst. 8-18 cm Ø 100 mm EW RVS zwart - Omschrijving De roestvast stalen zwarte kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal en gespoten in de kleur van onze dubbelwandige buizen ral...ZHI-100-002Inclusief BTW €36.70 -
Bocht 90° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €101.20Bocht 90° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Toepassing De 90 graden bocht, ook wel een kniestuk genoemd, geeft een haakse bocht aan het rookkanaal. Dit dubbelwandige geïsoleerde bochtstuk 90° wordt...DW-080-013Inclusief BTW €101.20 -
Bocht 90 graden Ø 150 mm Gegalvaniseerd staal
Inclusief BTW €16.40Bocht 90° Ø 150 mm Gegalvaniseerd staal - Omschrijving Gegalvaniseerde Kachel afvoerpijp is een enkelwandige buis geschikt voor het aansluiten van uw Houtkachel of Kolenkachel op een reeds bestaande...GGS-150-002Inclusief BTW €16.40 -
Bocht 90° Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €103.80Dubbelwandige RVS bocht 90° Ø100/150 mm De dubbelwandige RVS bocht 90° Ø100/150 mm wordt gebruikt wanneer het rookkanaal een haakse bocht moet maken. Dit komt bijvoorbeeld voor bij een muurdoorvoer,...DW-100-013Inclusief BTW €103.80 -
Bocht 90° met deur Ø 130 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €64.90Bocht 90° met deur Ø 130 mm Dikwandig staal zw - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf in een zwarte kleur. Deze kachelbuizen...ZST-130-016Inclusief BTW €64.90 -
Kachelbuis bocht 90° - Ø 100 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €26.25Kachelbuis bocht 90° Ø 100 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-100-008Inclusief BTW €26.25 -
Bocht 45° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €65.80Dubbelwandige RVS bocht 45° – Ø125/175 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 45 graden is een veelgebruikte bocht voor rookgasafvoer van houtkachels, open haarden en allesbranders...DW-125-012Inclusief BTW €65.80 -
Bocht 90° met deur Ø 120 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €63.60Bocht 90° met deur Ø 120 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf, in een zwarte kleur. Deze...ZST-120-016Inclusief BTW €63.60