Roestvaststaal verloop 109M-120V
Schrijf een recensie
SKU:
RVL-109-120
Op voorraad icon
snelle levering uit eigen voorraad
Betaalpictogrammen
Vaak samen gekocht:
Beschrijving
Roestvaststaal verloop 109M-120V - Omschrijving
Roestvaststaal verloop 109M-120V - Specificaties
  • Product: Roestvaststalen verloop
  • Binnendiameter zijde 1: 107 mm
  • Buitendiameter zijde 1: 109 mm
  • Binnendiameter zijde 2: 120 mm
  • Buitendiameter zijde 2: 122 mm
Wettelijke keuringsnorm
De productlijn roestvaststalen verlopen zijn gekeurd volgens de normen EN 1856-2:2009.
Certificaat EN 1856 - 2 (EG-Certificaat)
*25 jaar garantie*
Altijd uit voorraad leverbaar.
Bekijk allesSluiten
Extra Informatie
Bekijk allesSluiten
Extra informatie
Diameter:
109 mm
Diameter:
120 mm