Aansluitmateriaal flexibel
-
Flexibele rookkanalen aansluitmateriaal 80 mm
-
Flexibele rookkanalen aansluitmateriaal 100 mm
-
Flexibele rookkanalen aansluitmateriaal 125 mm
-
Flexibele rookkanalen aansluitmateriaal 150 mm
-
Flexibele rookkanalen aansluitmateriaal 180 mm
-
Flexibele rookkanalen aansluitmateriaal 200 mm
-
Trekkap voor flexibel met veegluik 175 mm
Inclusief BTW €101.80Trekkap voor flexibel met veegluik 175 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind, geproduceerd van roestvast staal, wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een...PFL-180-015Inclusief BTW €101.80 -
Trekkap voor flexibel met veegluik 200 mm
Inclusief BTW €113.40Trekkap voor flexibel met veegluik 200 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind, geproduceerd van roestvast staal, wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een...PFL-200-015Inclusief BTW €113.40 -
Regenkap met gaas voor schoorsteenpot EW Ø 125 mm terracotta
Inclusief BTW €77.60Regenkap met gaas EW Ø 125 mm terracotta - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...PFL-125-021Inclusief BTW €77.60 -
Regenkap met gaas voor schoorsteenpot EW Ø 100 mm terracotta
Inclusief BTW €68.30Regenkap met gaas EW Ø 100 mm terracotta - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...PFL-100-022Inclusief BTW €68.30 -
Trekkap voor flexibel met lange aansluiting Ø 80 mm
Inclusief BTW €68.20Trekkap voor flexibel Ø 80 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind (geproduceerd van roestvast staal) wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een bestaand kanaal...PFL-080-016Inclusief BTW €68.20 -
Trekkap voor flexibel met lange aansluiting Ø 100 mm
Inclusief BTW €73.50Trekkap voor flexibel Ø 100 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind (geproduceerd van roestvast staal) wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een bestaand kanaal...PFL-100-016Inclusief BTW €73.50 -
Trekkap voor flexibel met lange aansluiting 125 mm
Inclusief BTW €74.50Trekkap voor flexibel diameter 125 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind (geproduceerd van roestvast staal) wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een bestaand...PFL-125-016Inclusief BTW €74.50 -
Trekkap voor flexibel met veegluik 80 mm
Inclusief BTW €76.60Trekkap voor flexibel met veegluik Ø 80 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind (geproduceerd van roestvast staal) wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een...PFL-080-015Inclusief BTW €76.60 -
Trekkap voor flexibel met veegluik 100 mm
Inclusief BTW €78.70Trekkap voor flexibel met veegluik 100 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind (geproduceerd van roestvast staal) wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een...PFL-100-015Inclusief BTW €78.70 -
Trekkap voor flexibel met veegluik 125 mm
Inclusief BTW €80.80Trekkap voor flexibel met veegluik 125 mm - Omschrijving De trekkap anti valwind, geproduceerd van roestvast staal, wordt gemonteerd op een afdekplaat of topaansluiting. Ook kan de kap op een...PFL-125-015Inclusief BTW €80.80 -
Perlitekorrels 100L
Inclusief BTW €49.95Perlitekorrels 100 L - Omschrijving Perlitekorrels worden voor verschillende doeleindes gebruikt. Deze korrel heeft bijzondere eigenschappen: Laag in gewicht Geluid dempend Duurzaamheid Hoge...ISO-001-003Inclusief BTW €49.95 -
Kachelbuis regenkap Ø 200 mm EW RVS zwart
Inclusief BTW €69.90Kachelbuis regenkap Ø 200 mm EW RVS zwart - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een zwarte kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel...EWZ-200-022Inclusief BTW €69.90