-
Bocht 15° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €78.80Dubbelwandige RVS bocht 15° – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 15 graden is een handig bochtstuk binnen een modulair rookkanaalsysteem. Dit geïsoleerde hoekstuk kan...DW-150-009Inclusief BTW €78.80 -
Bocht 15° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.10Bocht 15° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Toepassing Deze geïsoleerde RVS bocht van 15 graden is een handig hulpstuk om een klein knikje in je rookkanaal te maken. Een 15° bocht gebruik je voor...DW-080-009Inclusief BTW €62.10 -
Bocht 45° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €93.10Zwarte dubbelwandige RVS bocht 45° – Ø150/200 mm | Geïsoleerd rookkanaal De zwarte dubbelwandige RVS bocht 45° Ø150/200 mm is een verbindingsstuk binnen een dubbelwandig rookkanaal en wordt gebruikt...ZDW-150-012Inclusief BTW €93.10 -
Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm Ø 130 mm mat zwart
Inclusief BTW €88.50Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø130 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard,...ZHI-130-003Inclusief BTW €88.50 -
Muurbeugel verstelbaar 210-300 mm Ø 175 mm mat zwart
Inclusief BTW €49.00Muurbeugel verstelbaar 210-300 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø175 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard,...ZHI-175-039Inclusief BTW €49.00 -
Bocht 90° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €117.90Dubbelwandige RVS bocht 45° – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 45 graden is een van de meest gebruikte bochtstukken binnen rookgasafvoersystemen. Dit geïsoleerde...DW-150-013Inclusief BTW €117.90 -
Bocht 45° Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €93.10Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht 45° – Ø200/250 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde bocht van 45 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een rookafvoersysteem...DW-200-012Inclusief BTW €93.10 -
Bocht 90° Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €167.50Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht 90° – Ø200/250 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde bocht van 90 graden is ontworpen voor situaties waarin een scherpe hoek in het rookafvoersysteem nodig is. Deze bocht...DW-200-013Inclusief BTW €167.50 -
Bocht 30° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €78.80Dubbelwandige RVS bocht 30° – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 30 graden is een functioneel hoekstuk binnen een modulair en veilig rookkanaalsysteem. Dit geïsoleerde...DW-150-010Inclusief BTW €78.80 -
Hoekbeugel verstelbaar 270-520 mm Ø175 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €84.95Hoekbeugel verstelbaar 270–520 mm Ø 175 mm mat zwart De verstelbare hoekbeugel 270–520 mm is de wandsteun in ons assortiment speciaal ontworpen om in een 90 graden hoek in de hoek van een ruimte te...ZHI-175-041Inclusief BTW €84.95 -
Bocht 40° Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €93.10Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht 40° – Ø200/250 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde bocht van 40 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een rookafvoersysteem...DW-200-011Inclusief BTW €93.10 -
Hoekbeugel verstelbaar 270-520 mm Ø250 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €107.50Hoekbeugel verstelbaar 270–520 mm Ø 250 mm mat zwart De verstelbare hoekbeugel 270–520 mm is de wandsteun in ons assortiment speciaal ontworpen om in een 90 graden hoek in de hoek van een ruimte te...ZHI-250-041Inclusief BTW €107.50