-
Muurbeugel verstelbaar 8-18 cm diameter 125 mm Enkelwandig RVS Zwart High Temp
Inclusief BTW €34.80Muurbeugel verstelbaar 8-18 125mm EW RVS Zwart High Temp - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel,...ZHI-125-020Inclusief BTW €34.80 -
Muurbeugel verstelbaar 21-30 cm Ø 80 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €34.75Muurbeugel verstelbaar 21-30 cm Ø 80 mm EW RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EHI-080-019Inclusief BTW €34.75 -
Muurbeugel verstelbaar 5-8 cm diameter 100 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €28.30Muurbeugel verstelbaar 5-8 cm Ø100 mm EW RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EHI-100-001Inclusief BTW €28.30 -
Muurbeugel verstelbaar 50-80 mm Ø 175 mm mat zwart
Inclusief BTW €30.60Muurbeugel verstelbaar 50-80 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø175 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard, houtkachel,...ZHI-175-001Inclusief BTW €30.60 -
Muurbeugel verstelbaar 80-200 mm Ø 175 mm mat zwart
Inclusief BTW €42.40Muurbeugel verstelbaar 80-200 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø175 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard, houtkachel,...ZHI-175-002Inclusief BTW €42.40 -
Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm Ø 130 mm mat zwart
Inclusief BTW €84.20Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø130 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard,...ZHI-130-003Inclusief BTW €84.20 -
Hoekbeugel verstelbaar 270-520 mm Ø150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.95Hoekbeugel verstelbaar 270–520 mm Ø 150 mm De verstelbare hoekbeugel 270–520 mm is de wandsteun in ons assortiment speciaal ontworpen om in een 90 graden hoek in de hoek van een ruimte te kunnen...HI-150-041Inclusief BTW €62.95 -
Bocht 15° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.10Bocht 15° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Toepassing Deze geïsoleerde RVS bocht van 15 graden is een handig hulpstuk om een klein knikje in je rookkanaal te maken. Een 15° bocht gebruik je voor...DW-080-009Inclusief BTW €62.10 -
Hoekbeugel verstelbaar 270-520 mm Ø150 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €79.95Hoekbeugel verstelbaar 270–520 mm Ø 150 mm mat zwart De verstelbare hoekbeugel 270–520 mm is de wandsteun in ons assortiment speciaal ontworpen om in een 90 graden hoek in de hoek van een ruimte te...ZHI-150-041Inclusief BTW €79.95 -
Bocht 40° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €78.80Dubbelwandige RVS bocht 40° – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS bocht van 40 graden is een praktisch bochtstuk binnen een rookkanaal systeem. Dit geïsoleerde hoekstuk is...DW-150-011Inclusief BTW €78.80 -
Bocht 30° Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €64.60Dubbelwandige RVS bocht 30° Ø100/150 mm De dubbelwandige RVS bocht 30° Ø100/150 mm is bedoeld voor een matige versleping van het rookkanaal. Deze bocht biedt meer hoek dan de 15° bocht, maar behoudt...DW-100-010Inclusief BTW €64.60 -
Muurbeugel verstelbaar 21-30 cm Ø 100 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €35.25Muurbeugel verst. 21-30 cm Ø 100 mm EW RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EHI-100-019Inclusief BTW €35.25