-
Pijp 100 cm met EW/DW aansluiting Ø 80/130 mm dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €108.80Dubbelwandige RVS buis 100 cm met aansluitsectie – Ø80/130 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige RVS buis van 100 cm met aansluitsectie is speciaal ontworpen als startdeel voor...DW-080-023Inclusief BTW €108.80 -
Pijp 50 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.10Pijp 50 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd De dubbelwandige RVS buis van 50 cm (Ø80 mm binnen / Ø130 mm buiten) is een handig tussenstuk binnen het dubbelwandige rookkanalensysteem. Met deze...DW-080-002Inclusief BTW €62.10 -
Aansluitstuk EW naar DW Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €30.80Aansluitstuk enkelwandig RVS naar dubbelwandig Ø125/175 mm – RVS geïsoleerd verloopstuk voor rookkanalen Dit aansluitstuk van enkelwandig RVS naar dubbelwandig Ø125/175 mm is speciaal ontwikkeld om...DW-125-020Inclusief BTW €30.80 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €38.00Onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø175/225 mm – Startadapter voor geïsoleerd rookkanaal Het onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø175/225 mm wordt gebruikt om een...DW-175-017Inclusief BTW €38.00 -
Console plaat Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €91.20Consoleplaat Ø100/150 mm - Toepassing De consoleplaat Ø100/150 mm wordt gebruikt voor het ondersteunen en afwerken van een dubbelwandig rookkanaal Ø100/150 mm. Dit onderdeel wordt vaak toegepast bij...DW-100-035Inclusief BTW €91.20 -
Onderaansluitstuk 80 mm vrouwelijk incl siliconering Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €42.50Onderaansluitstuk 80 mm vrouwelijk incl. siliconenring Ø100/150 mm – Directe aansluiting van pelletkachel naar dubbelwandig rookkanaal Het onderaansluitstuk 80 mm vrouwelijk incl. siliconenring...DW-100-048Inclusief BTW €42.50 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €29.20Onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Een onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø80/130 mm vormt de cruciale koppeling tussen een enkelwandige...DW-080-017Inclusief BTW €29.20 -
Pijp 100 cm met geluiddemper Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €153.10Pijp 100 cm met geluiddemper Ø100/150 mm toepassing De pijp 100 cm met geluiddemper Ø100/150 mm is een dubbelwandig kanaaldeel voor rookgasafvoerinstallaties waarbij geluidsreductie gewenst is. Deze...DW-100-041Inclusief BTW €153.10 -
Aansluitstuk EW naar DW Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €28.60Onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Een onderaansluitstuk enkelwandig naar dubbelwandig Ø80/130 mm vormt de cruciale koppeling tussen een enkelwandige...DW-080-020Inclusief BTW €28.60 -
Vloersteun met drain Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €84.50Vloersteun met drain Ø100/150 mm - Ondersteuning onder dubbelwandig T-stuk De vloersteun met drain Ø100/150 mm wordt gebruikt als dragend beginpunt voor een dubbelwandig rookkanaal met een...DW-100-036Inclusief BTW €84.50 -
Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig vlak vrouwelijk Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €29.20Onderaansluitstuk enkel naar dubbelwandig vlak vrouwelijk Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Dit vlakke onderaansluitstuk Ø80/130 mm met vrouwelijke aansluiting is ontworpen om een houtkachel of...DW-080-019Inclusief BTW €29.20