-
Muurbeugel verstelbaar 50-80 mm Ø 250 mm mat zwart
Inclusief BTW €36.70Muurbeugel verstelbaar 50-80 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø250 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard, houtkachel,...ZHI-250-001Inclusief BTW €36.70 -
Hoekbeugel verstelbaar 270-520 mm Ø130 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €82.90Hoekbeugel verstelbaar 270–520 mm Ø 130 mm mat zwart De verstelbare hoekbeugel 270–520 mm is de wandsteun in ons assortiment speciaal ontworpen om in een 90 graden hoek in de hoek van een ruimte te...ZHI-130-041Inclusief BTW €82.90 -
Muurbeugel verstelbaar 80-180 mm Ø 130 mm
Inclusief BTW €30.50Muurbeugel verstelbaar 80–180 mm – Ø130 mm dubbelwandig geïsoleerd De verstelbare muurbeugel 80–180 mm is bedoeld voor situaties waarin het rookkanaal verder van de gevel geplaatst moet worden. Denk...HI-130-002Inclusief BTW €30.50 -
Bocht 40° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €62.10Bocht 40° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Toepassing De 40 graden bocht is een wat uitzonderlijke tussenmaat, bedoeld voor situaties waarin een 45° bocht nét te scherp is en 30° te flauw. Met...DW-080-011Inclusief BTW €62.10 -
Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm Ø 250 mm
Inclusief BTW €90.90Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm voor rookkanaal met buitenmaat Ø250 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open...HI-250-003Inclusief BTW €90.90 -
Muurbeugel verstelbaar 210-300 mm Ø 200 mm mat zwart
Inclusief BTW €51.00Zwarte muurbeugel verstelbaar 210–300 mm – voor Ø150/200 mm dubbelwandig rookkanaal De zwarte muurbeugel verstelbaar 210 tot 300 mm is een extra lange en verstelbare wandsteun voor de bevestiging van...ZHI-200-039Inclusief BTW €51.00 -
Muurbeugel verstelbaar 50-80 mm Ø 175 mm mat zwart
Inclusief BTW €30.60Muurbeugel verstelbaar 50-80 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø175 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard, houtkachel,...ZHI-175-001Inclusief BTW €30.60 -
Muurbeugel verstelbaar 80-180 mm Ø 150 mm mat zwart
Inclusief BTW €41.90Muurbeugel verstelbaar 80-180 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø150 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard, houtkachel,...ZHI-150-002Inclusief BTW €41.90 -
Muurbeugel verstelbaar 210-300 mm Ø 130 mm
Inclusief BTW €36.00Muurbeugel verstelbaar 210–300 mm – Ø130 mm De verstelbare muurbeugel 210–300 mm is speciaal ontwikkeld voor situaties waarin het rookkanaal ver van de gevel moet worden gemonteerd. Dankzij het...HI-130-039Inclusief BTW €36.00 -
Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm Ø 225 mm mat zwart
Inclusief BTW €98.70Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø225 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard,...ZHI-225-003Inclusief BTW €98.70 -
Muurbeugel verstelbaar 210-300 mm Ø 150 mm mat zwart
Inclusief BTW €49.90Muurbeugel verstelbaar 210-300 mm zwart voor rookkanaal met buitenmaat Ø150 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal ral 9004 is geschikt voor open haard,...ZHI-150-039Inclusief BTW €49.90 -
Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm Ø 225 mm
Inclusief BTW €78.60Muurbeugel verstelbaar 130-440 mm voor rookkanaal met buitenmaat Ø 225 mm - Omschrijving Het roestvast stalen dubbelwandig geïsoleerde rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open...HI-225-003Inclusief BTW €78.60