-
Pijp 100 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €79.95Pijp 100 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd Deze dubbelwandige RVS buis van 100 cm is het langste vaste pijpdeel in het dubbelwandige assortiment van Heating World. Met een binnendiameter van 80...DW-080-001Inclusief BTW €79.95 -
Onderaansluitstuk EW 125 mm naar DW Ø 150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €34.90Onderaansluitstuk enkelwandig Ø125 mm naar dubbelwandig Ø150/200 mm – Conisch model | Mannelijke aansluiting | RVS dubbelwandig geïsoleerd Dit onderaansluitstuk Ø125 mm naar Ø150/200 mm met conisch...DW-150-046Inclusief BTW €34.90 -
Rozet 30-45° Ø 200 mm
Inclusief BTW €19.90Rozet 30–45 graden (2-delig) – Afwerkingsring voor schuine doorvoeren van Ø150/200 mm dubbelwandig kanaal Deze 2-delige rozet 30–45 graden is ontworpen voor de visuele afwerking van dubbelwandige...HI-200-021Inclusief BTW €19.90 -
Roterende kap Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €200.00Roterende kap Ø100/150 mm – Spinner voor betere trek in dubbelwandig rookkanaal De roterende kap Ø100/150 mm, ook wel spinner genoemd, wordt gebruikt op een dubbelwandig geïsoleerd rookkanaal wanneer...DW-100-031Inclusief BTW €200.00 -
Pijp 100 cm Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €104.95Dubbelwandige RVS buis 100 cm – Ø150/200 mm geïsoleerd rookkanaal Deze dubbelwandige geïsoleerde kachelpijp van 100 cm is een recht kanaal deel binnen het Ø150/200 mm rookkanaal systeem. De buis is...DW-150-001Inclusief BTW €104.95 -
Aansluitstuk flex naar DW Ø 80/130 mm dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €46.70Aansluitstuk flexibel naar dubbelwandig Ø80/130 mm – Geïsoleerde verloopadapter voor rookkanalen Dit koppelstuk Ø80/130 mm is ontworpen om een flexibel RVS rookkanaal Ø80 mm (binnendiameter) veilig...DW-080-039Inclusief BTW €46.70 -
Vloersteun met drain Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €89.10Vloersteun met drain Ø125/175 mm – Dragende voetplaat met condensafvoer voor dubbelwandig rookkanaal De vloersteun met drain Ø125/175 mm is een robuuste voetplaat die dient als vast beginpunt voor de...DW-125-036Inclusief BTW €89.10 -
Vloersteun met drain Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €80.40Vloersteun met drain Ø80/130 mm – Dragende voetplaat met condensafvoer voor dubbelwandig rookkanaal De vloersteun met drain Ø80/130 mm is een dragende voetconsole voor dubbelwandige rookkanalen met...DW-080-036Inclusief BTW €80.40 -
Muurdoorvoer set Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €340.80Muurdoorvoer set Ø100/150 mm - Complete wanddoorvoer voor dubbelwandig rookkanaal De muurdoorvoer set Ø100/150 mm wordt gebruikt voor het doorvoeren van een dubbelwandig rookkanaal door een...DW-100-053Inclusief BTW €340.80 -
Ronde nylon borstel Ø 120 mm
Inclusief BTW €9.95Ronde nylon borstel Ø 120 mm voor het reinigen van rookkanalen en kachelpijpen De ronde nylon borstel Ø 120 mm is bedoeld voor het schoonmaken van rookkanalen, kachelpijpen en schoorstenen met een...NYL-120-010Inclusief BTW €9.95 -
Ronde nylon borstel Ø 150 mm
Inclusief BTW €9.95Ronde nylon borstel Ø 150 mm voor het reinigen van rookkanalen en kachelpijpen De ronde nylon borstel Ø 150 mm is bedoeld voor het schoonmaken van rookkanalen, kachelpijpen en schoorstenen met een...NYL-150-010Inclusief BTW €9.95 -
Ronde nylon borstel Ø 100 mm
Inclusief BTW €9.95Ronde nylon borstel Ø 100 mm voor het reinigen van rookkanalen en kachelpijpen De ronde nylon borstel Ø 100 mm is bedoeld voor het schoonmaken van rookkanalen, kachelpijpen en schoorstenen met een...NYL-100-010Inclusief BTW €9.95