-
Multibrandstof kachel NIGHT inclusief rookgasafvoer set voor plat dak
Inclusief BTW €1,449.00Complete kachelset met verstelbaar rookkanaal – Voor veranda, tuinhuis of buitenkeuken Complete oplossing voor rookgasafvoer in buitenruimtes Deze hoogwaardige houtkachelset is ideaal voor wie een...WS-VKS2Inclusief BTW €1,449.00 -
Houtkachel BRIGHT 5kW inclusief rookgasafvoer set voor plat dak
Inclusief BTW €1,499.00Complete kachelset met verstelbaar rookkanaal – Voor veranda, tuinhuis of buitenkeuken Complete oplossing voor rookgasafvoer in buitenruimtes Deze hoogwaardige houtkachelset is ideaal voor wie een...WS-VKS3Inclusief BTW €1,499.00 -
Centreerplaat 45-60° Ø 175 mm
Inclusief BTW €31.80Centreerplaat 45–60 graden – Vierkante afwerkplaat voor rookkanaal Ø175 mm De centreerplaat 45–60 graden Ø175 mm is een stevige, vierkante sierplaat voor het netjes afwerken van een rookkanaal met...HI-175-024Inclusief BTW €31.80 -
Centreerplaat 45-60° Ø 200 mm
Inclusief BTW €35.50Centreerplaat 45–60 graden – Vierkante afwerkingsplaat met centreerfunctie voor dubbelwandig rookkanaal Ø150 mm Deze centreerplaat 45–60 graden is een stevige, vierkante afwerkingsplaat voor de...HI-200-024Inclusief BTW €35.50 -
Multibrandstof kachel NIGHT incl. rookgasafvoer set voor schuin dak
Inclusief BTW €1,449.00Complete kachelset met verstelbaar rookkanaal – Voor veranda, tuinhuis of buitenkeuken Complete oplossing voor rookgasafvoer in buitenruimtes Deze hoogwaardige houtkachelset is ideaal voor wie een...WS-VKS2.1Inclusief BTW €1,449.00 -
Centreerplaat 30-45° Ø 175 mm
Inclusief BTW €31.80Centreerplaat 30–45 graden (2-delig) – Verstelbare vierkante sierplaat Ø125/175 mm voor dubbelwandig rookkanaal De centreerplaat 30–45 graden Ø175 mm is een stevige, vierkante afwerkplaat voor...HI-175-023Inclusief BTW €31.80 -
Muurondersteuning Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €134.00Muurondersteuning 5–8 cm – Voor dubbelwandig rookkanaal Ø125/175 mm Deze muursteun 5–8 cm is een dragende wandbeugel voor dubbelwandige rookkanalen met een binnendiameter van 125 mm en een...DW-125-025Inclusief BTW €134.00 -
Pijp 25 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €49.50Pijp 25 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd De dubbelwandige buis van 25 cm – Ø80 mm binnen / Ø130 mm buiten – is een korte vaste buis in het dubbelwandige rookkanalensysteem. Dit kwart-meter stuk...DW-080-003Inclusief BTW €49.50 -
Pijp 25 cm Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €50.70Pijp 25 cm Ø 100/150 mm | dubbelwandig geïsoleerd RVS De geïsoleerde pijp Ø100/150 mm van 25 cm is een compact kanaaldeel voor dubbelwandige geïsoleerde rookgassystemen. Dit onderdeel wordt gebruikt...DW-100-003Inclusief BTW €50.70 -
Houtkachel BRIGHT incl. rookgasafvoer set voor schuin dak
Inclusief BTW €1,499.00Complete kachelset met verstelbaar rookkanaal – Voor veranda, tuinhuis of buitenkeuken Complete oplossing voor rookgasafvoer in buitenruimtes Deze hoogwaardige houtkachelset is ideaal voor wie een...WS-VKS3.1Inclusief BTW €1,499.00 -
Rozet 30-45° Ø 175 mm
Inclusief BTW €18.50Rozet 30–45 graden (2-delig) – Afwerkingsring voor schuine doorvoeren Ø175 mm rookkanaal Deze 2-delige rozet 30–45 graden is bedoeld voor het netjes afwerken van een rookkanaal met buitenmaat Ø175 mm...HI-175-021Inclusief BTW €18.50 -
Centreerplaat 45-60° Ø 130 mm
Inclusief BTW €27.30Centreerplaat 45–60 graden Ø130 mm – Verstelbare vierkante sierplaat De centreerplaat 130 mm (45–60 graden) is een verstelbare, vierkante afwerkplaat voor het visueel afwerken van dubbelwandige...HI-130-024Inclusief BTW €27.30