-
Paspijp 25-35 cm Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €111.70Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Verstelbaar 25-35 cm – Ø200/250 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 25 tot 35 cm is een essentieel onderdeel van elk...DW-200-005Inclusief BTW €111.70 -
Paspijp 80-130 cm Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €194.10Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 80-130 cm – Ø125/175 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 80 tot 130 cm is een essentieel onderdeel...ZDW-125-008Inclusief BTW €194.10 -
Paspijp 50-80 cm Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €144.00Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Verstelbaar 50-80 cm – Ø175/225 mm Deze dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 50 tot 80 cm is een essentieel onderdeel van elk...DW-175-007Inclusief BTW €144.00 -
Paspijp 50-80 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €131.60Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 50-80 cm – Ø80/130 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 50 tot 80 cm is een essentieel onderdeel van...ZDW-080-007Inclusief BTW €131.60 -
Paspijp 50-80 cm Ø 100/150 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €139.50Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 50-80 cm – Ø100/150 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 50 tot 80 cm is een essentieel onderdeel van...ZDW-100-007Inclusief BTW €139.50 -
Paspijp 50-80 cm Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €143.30Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 50-80 cm – Ø125/175 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 50 tot 80 cm is een essentieel onderdeel van...ZDW-125-007Inclusief BTW €143.30 -
Paspijp 80-130 cm Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €271.70Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 80-130 cm – Ø200/250mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 80 tot 130 cm is een essentieel onderdeel...ZDW-200-008Inclusief BTW €271.70 -
Paspijp 50-80 cm Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €180.00Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 50-80 cm – Ø175/225 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 50 tot 80 cm is een essentieel onderdeel van...ZDW-175-007Inclusief BTW €180.00 -
Paspijp 25-35 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd
Inclusief BTW €67.10Verstelbare paspijp 25–35 cm Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd De verstelbare paspijp 25–35 cm Ø80/130 mm is de kortste telescopische pijp in het assortiment, met een instelbaarheid tussen ongeveer...DW-080-005Inclusief BTW €67.10 -
Rozet 30-45° Ø 130 mm
Inclusief BTW €17.20Rozet 30–45 graden (2-delig) – Afwerkingsring voor schuine doorvoeren Ø 130 mm rookkanaal Deze verstelbare rozet 130 mm (30–45 graden) is ontworpen voor het afwerken van dubbelwandige rookkanalen die...HI-130-021Inclusief BTW €17.20 -
Paspijp 80-130 cm Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €246.90Dubbelwandige Geïsoleerde Paspijp Zwart Verstelbaar 80-130 cm – Ø175/225mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde paspijp met een instelbare lengte van 80 tot 130 cm is een essentieel onderdeel...ZDW-175-008Inclusief BTW €246.90 -
Centreerplaat 30-45° Ø 130 mm
Inclusief BTW €27.30Centreerplaat 30–45 graden (2-delig) – Verstelbare vierkante afwerkplaat Ø130 mm voor schuine rookgasdoorvoeren De centreerplaat Ø130 mm (30–45 graden) is een verstelbare afwerkingsplaat voor...HI-130-023Inclusief BTW €27.30