-
Bocht 40° Ø 125/175 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €82.60Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 40° – Ø125/175 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 40 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-125-011Inclusief BTW €82.60 -
Bocht 40° Ø 200/250 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €116.70Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 40° – Ø200/250 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 40 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-200-011Inclusief BTW €116.70 -
Vaste bocht 30° Ø 100 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €21.50Vaste bocht 30° Ø 100 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-100-007Inclusief BTW €21.50 -
Vaste bocht 90° Ø 100 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €35.20Vaste bocht 90° Ø 100 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-100-009Inclusief BTW €35.20 -
Vaste bocht 45° Ø 125 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €26.40Vaste bocht 45° Ø 125 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-125-008Inclusief BTW €26.40 -
Vaste bocht 15° Ø 150 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €31.40Vaste bocht 15° Ø 150 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-150-006Inclusief BTW €31.40 -
Vaste bocht 45° Ø 175 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €40.20Vaste bocht 45° Ø 175 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-175-008Inclusief BTW €40.20 -
Bocht 15° Ø 80/130 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €81.80Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 15° – Ø80/130 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 15 graden is speciaal ontworpen om een kleine richtingsverandering aan te brengen in een...ZDW-080-009Inclusief BTW €81.80 -
Vaste bocht 45° Ø 150 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €31.40Vaste bocht 45° Ø 150 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-150-008Inclusief BTW €31.40 -
Bocht 45 graden Ø 100 mm
Inclusief BTW €44.70Pelletkachelafvoer bocht 45° Ø 100 mm - Omschrijving Het pelletkachel rookgasafvoerkanaal wordt gebruikt voor het aansluiten van de pelletkachel op een bestaande schoorsteen of een dubbelwandig...PST-100-007Inclusief BTW €44.70 -
Kachelbuis bocht 90 graden - Ø 200 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €42.70Kachelbuis bocht 90° Ø 200 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-200-008Inclusief BTW €42.70 -
Bocht 90 graden - diameter 200 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €23.20Bocht 90° Ø 200 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-200-006Inclusief BTW €23.20