-
Vaste bocht 30° Ø 80 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €20.20Vaste bocht 30° Ø 80mm EW RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en pelletkachel. Het...EW-080-007Inclusief BTW €20.20 -
Haakse bocht 90 graden diameter Ø 80 mm
Inclusief BTW €40.10Pelletkachelafvoer haakse bocht 90° Ø 80 mm - Omschrijving Het pelletkachel rookgasafvoerkanaal wordt gebruikt voor het aansluiten van de pelletkachel op een bestaande schoorsteen of een dubbelwandig...PST-080-025Inclusief BTW €40.10 -
Kachelbuis bocht 30° - Ø 125 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €18.30Kachelbuis bocht 30° Ø 125 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-125-006Inclusief BTW €18.30 -
Vaste bocht 15° Ø 125 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €26.40Vaste bocht 15° Ø 125 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-125-006Inclusief BTW €26.40 -
Bocht 45° met deur Ø 150 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €66.20Bocht 45° met deur Ø 150 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf in een zwarte kleur. Deze...ZST-150-014Inclusief BTW €66.20 -
Bocht 45° met deur Ø 120 mm Dikwandig staal zwart
Inclusief BTW €63.60Bocht 0-45° met deur Ø 120 mm Dikwandig staal zwart - Omschrijving Het stalen rookgasafvoerkanaal is geproduceerd uit 2 mm staal en gespoten met hittebestendige verf, in een zwarte kleur. Deze...ZST-120-014Inclusief BTW €63.60 -
Kachelbuis bocht 30 graden - Ø 200 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €29.60Kachelbuis bocht 30° Ø 200 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-200-006Inclusief BTW €29.60 -
Bocht 15° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €93.10Zwarte dubbelwandige RVS bocht 15° – Ø150/200 mm | Geïsoleerd rookkanaal De zwarte dubbelwandige RVS bocht van 15 graden is een geïsoleerd verbindingsstuk voor rookkanalen met een binnendiameter van...ZDW-150-009Inclusief BTW €93.10 -
Bocht 45 graden Ø 120 mm Gegalvaniseerd staal
Inclusief BTW €12.90Bocht 45° Ø 120 mm Gegalvaniseerd staal - Omschrijving Gegalvaniseerde Kachel afvoerpijp is een enkelwandige buis geschikt voor het aansluiten van uw Houtkachel of Kolenkachel op een reeds bestaande...GGS-120-003Inclusief BTW €12.90 -
Bocht 45 graden Ø 150 mm Gegalvaniseerd staal
Inclusief BTW €14.50Bocht 45° Ø 150 mm Gegalvaniseerd staal - Omschrijving Gegalvaniseerde Kachel afvoerpijp is een enkelwandige buis geschikt voor het aansluiten van uw Houtkachel of Kolenkachel op een reeds bestaande...GGS-150-003Inclusief BTW €14.50 -
Bocht 40° Ø 150/200 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €93.10Zwarte dubbelwandige RVS bocht 40° – Ø150/200 mm | Geïsoleerd rookkanaal De zwarte dubbelwandige RVS bocht van 40 graden is een stijlvol en functioneel hoekelement voor rookgasafvoeren van...ZDW-150-011Inclusief BTW €93.10 -
Bocht 30° Ø 175/225 mm Dubbelwandig geïsoleerd mat zwart
Inclusief BTW €108.70Dubbelwandige Geïsoleerde Bocht Zwart 30° – Ø175/225 mm Deze mat zwarte dubbelwandige geïsoleerde bocht van 30 graden is ontworpen voor het veilig en gecontroleerd wijzigen van de richting in een...ZDW-175-010Inclusief BTW €108.70