-
Bocht 90 graden met schoonmaakluik Ø 80 mm
Inclusief BTW €44.10Bocht 90° met schoonmaakluik Ø 80 mm - Omschrijving Het pelletkachel rookgasafvoerkanaal wordt gebruikt voor het aansluiten van de pelletkachel op een bestaande schoorsteen of een dubbelwandig...PST-080-009Inclusief BTW €44.10 -
Mat zwart geëmailleerd bocht 90 graden Ø 80 mm
Inclusief BTW €28.00Mat zwart geëmailleerde bocht 90° Ø 80 mm - Omschrijving Deze mat zwarte buis is voorzien van een geëmailleerde laag. Hierdoor is de pijp beschermd tegen roest. Omdat de pijp geëmailleerd is, is de...EEM-080-006Inclusief BTW €28.00 -
Bocht 45 graden - diameter 100 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €14.60Bocht 45° Ø 100 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-100-005Inclusief BTW €14.60 -
Bocht 90 graden - diameter 100 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €14.60Bocht 90° Ø 100 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-100-006Inclusief BTW €14.60 -
Bocht 45 graden - diameter 110 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €14.60Bocht 45° Ø 110 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-110-005Inclusief BTW €14.60 -
Bocht 45 graden - diameter 120 mm Geblauwd staal
Inclusief BTW €15.00Bocht 45° Ø 120 mm Geblauwd staal - Omschrijving Blauw gegloeide kachelpijp is een enkelwandige stalen buis, geschikt voor het aansluiten van uw hout-, kolen of gaskachel op een reeds bestaande...BGS-120-005Inclusief BTW €15.00 -
Kachelbuis bocht 30° - Ø 125 mm enkelwandig roestvast staal
Inclusief BTW €18.30Kachelbuis bocht 30° Ø 125 mm EW rvs - Omschrijving De roestvast stalen kachelbuizen zijn geproduceerd uit roestvast staal in een glanzende kleur.Deze buizen kunt u direct aansluiten op de kachel of...EWK-125-006Inclusief BTW €18.30 -
Vaste bocht 45° Ø 80 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €20.20Vaste bocht 45° Ø 80mm EW RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en pelletkachel. Het...EW-080-008Inclusief BTW €20.20 -
Vaste bocht 30° Ø 125 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €26.40Vaste bocht 30° Ø 125 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-125-007Inclusief BTW €26.40 -
Vaste bocht 15° Ø 200 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €42.70Vaste bocht 15° Ø 200 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-200-006Inclusief BTW €42.70 -
Vaste bocht 45° Ø 200 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €42.70Vaste bocht 45° Ø 200 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-200-008Inclusief BTW €42.70 -
Vaste bocht 90° Ø 200 mm Enkelwandig RVS
Inclusief BTW €50.20Vaste bocht 90° Ø 200 mm Enkelwandig RVS - Omschrijving Het roestvast stalen enkelwandige rookkanaal is geschikt voor open haard, houtkachel, open gaskachel, oliekachel, kolenkachel, ovens en...EW-200-009Inclusief BTW €50.20