Roestvaststaal verloop 149M-220V
Schrijf een recensie
SKU:
RVL-149-220
Op voorraad icon
snelle levering uit eigen voorraad
Betaalpictogrammen
Vaak samen gekocht:
Beschrijving
Roestvaststaal verloop 149M-220V - Omschrijving
Roestvaststaal verloop 149M-220V - Specificaties
  • Product: Roestvaststalen verloop
  • Binnendiameter zijde 1: 147 mm
  • Buitendiameter zijde 1: 149 mm
  • Binnendiameter zijde 2: 220 mm
  • Buitendiameter zijde 2: 222 mm
Wettelijke keuringsnorm
De productlijn roestvaststalen verlopen zijn gekeurd volgens de normen EN 1856-2:2009.
Certificaat EN 1856 - 2 (EG-Certificaat)
*25 jaar garantie*
Altijd uit voorraad leverbaar.
Bekijk allesSluiten
Extra Informatie
Bekijk allesSluiten
Extra informatie
Diameter:
149 mm
Diameter:
220 mm